O mnie

  

Gdybym chciała pisać o sobie i dodawać dziesiątki fotek na każdą okazję, założyłabym blog Lifestlowy.
Spokojnie, nie musicie się tego obawiać, poza tą podstroną. ;)

Czasem posługuję się nikiem karo (o ile nie jest zajęty). W sumie to bardziej zdrobnienie od Karoliny, ale do Kariny też może być.


Z przykrością stwierdzam, że odkąd wymalowali mi orzeczenie o dysortografii z wiekiem się nie poprawia. :(
A tak przy okazji, rada dla kogoś z orzeczoną dysortografią: czytaj/pisz więcej, jest całkiem do d..y, o ile nie jest nieczytającym i niepiszącym leniem, tylko faktycznie ma uszkodzone jakieś obszary mózgu.
Ja czytam średnio książkę na tydzień, pisuję też sporo, nawet czasem jakieś granty w konkursach literackich mi się trafiają, ale, kurde, mojej pisowni za cholerę to nie poprawia.

Także, jak ktoś ma ochotę powytykać mi błędy w pisowni... to proszę bardzo, chętnie poprawię. ;)


À propos konkursów, udało mi się kiedyś wygrać warsztaty literackie i wpadłam na pomysł, że poproszę prowadzącego o autograf do książki, którą (bez bicia przyznaję) kupiłam po to, żeby sprzedać na Allegro z autografem... Plan był dobry, nieświadomie pomieszał mi szyki autor, poproszony o autograf, z własnej inicjatywy wypisał imienną dedykację...


No cóż... książki już nie sprzedam, Nobla raczej nie dostanę, ale mam miłą pamiątkę. :)
Gdzieś na dysku powinnam mieć kilka kolorowych zdjęć z Wrocławia, ale że aktualnie odnalazłam tylko skan artykułu z lokalnej gazety... Szkoda tylko, że jak zawsze udało mi się zamknąć oczy, za cholerę nie nadaję się na fotomodelkę. :p

ja z Andrzejem Ziemiańskim3 komentarze:

 1. Gdybym chciała pisać o sobie i dodawać dziesiątki fotek na każdą okazję założyłabym blog lifestlowy.
  Przecinek przed „założyłabym”. // Lifestylowy.

  po za tą podstroną.
  Poza.

  Z przykrością stwierdzam, że odkąd wymalowali mi orzeczenie o dysortografii ( bodaj w 2 klasie ogólniaka) z wiekiem się nie poprawia :(
  Zdanie nie ma sensu. // Zbędna spacja w nawiasie. // Emotka nie zastąpi kropki.

  A tak przy okazji rada dla kogoś z orzeczoną dysortografią : czytaj / pisz więcej jest całkiem do d..y, o ile nie jest nie nieczytającym i niepiszącym leniem tylko faktycznie ma uszkodzone jakieś obszary mózgu.
  Przecinek lub myślnik przed „rada”. // Zbędna spacje przed dwukropkiem i po obu stronach ukośnika. // Przecinek przed „jest”. // „Nie” przed nieczytającym zmień na „się”. // Przecinek przed „tylko”.

  Także jak ktoś ma ochotę powytykać mi błędy w pisowni... to proszę bardzo chętnie poprawię ;)
  Także =/= tak więc. // Przecinek przed „chętnie”. // Emotka nie zastąpi kropki.

  A propos konkursów udało mi się kiedyś wygrać warsztaty literackie i wpadłam na pomysł, że poproszę prowadzącego o autograf do książki, którą ( bez bicia przyznaję) kupiłam po to, żeby sprzedać na allegro z autografem...Plan był dobry, nieświadomie pomieszał mi szyki autor: poproszony o autograf z własnej inicjatywy wypisał imienną dedykację...
  À propos. // Przecinki przed „udało” i „z własnej inicjatywy”. // Zbędna spacja w nawiasie. // Allegro, wielką literą. // Brak spacji po pierwszym wielokropku.

  mam miłą pamiątkę :)
  za cholerę nie nadaję się na fotomodelkę :p
  Emotki nie pełnią funkcji przestankowej.

  OdpowiedzUsuń
 2. O widzę, że postanowiłaś ( z niku trudno mi powiedzieć, ale po obrazku zakładam panią... jak się mylę to mnie popraw) potropić kwiatki – dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze trafiłaś z płcią. W razie wątpliwości jest zaznaczona w profilu. ;)

  OdpowiedzUsuń